Практичний тренінг на сімейному фермерському господарстві
Захід проводиться спеціалістами проєкту "Сімейні молочні ферми" за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).
13.12.22
з 10:00
до 15:00
Виїзд із залізничного вокзалу м. Рівне
Про тренінг
Проєкт «Сімейні молочні ферми» запрошує мікро-, малі та середні молочні господарства, сімейні ферми та домогосподарства взяти участь у практичному тренінгу на базі сімейного фермерського господарства «Папики», що відбудеться 13 грудня!

На тренінгу ви ознайомитесь з різними формами маститів, досвідом використання вакцин проти маститів на молочній фермі, зрозумієте як вірно провести запуск корови на сухостійний період, а також поспілкуєтесь із власниками ферми, які поділяться своїм досвідом ведення молочного бізнесу. По завершенню заходу ви навчитесь самостійно провести дослідження молока на наявність маститів за допомогою Каліфорнійського маститного тесту, а також вірно інтерпретувати одержані результати.

Поїздка відбудеться 13.12.2022 р.
 • Виїзд із залізничного вокзалу м. Рівне
 • Час відправлення: 10:00
 • Орієнтовний час повернення: 15:00
 • Місцезнаходження ферми: с. Дерно, Луцький район, Волинська область

  Серед активних учасників розіграємо цінні для кожного справжнього господаря призи - набори для профілактики захворювання на мастити та покращення якості молока.
Детальніше про ферму «Папики» у відео:
Декілька цікавих фактів про ферму «Папики»:
✅власники утримують 25 корів та спеціалізуються на породі Джерсей;

✅здають молоко екстра-класу: середній показник кількості соматичних клітин у молоці в межах 100 тис., вміст жиру - 4,7-5,0%, вміст протеїну - 3,3-3,6%, середня продуктивність - 6 тис. л молока за лактацію;

✅ферма прив'язного типу з комфортними умовами утримання корів: вакуумне доїння, автоматичне напування, система вентиляції;

✅на фермі можна придбати крафтову продукцію: сметану, кисломолочний сир, молоко та вершкове масло.

Цей тренінг буде цікавим та корисним:
 • Мікро-, малих та середніх молочних господарств, сімейних ферм та домогосподарств
 • Власникам особистих селянських господарств, які є виробниками с/г продукції
 • Тим, хто бажає створити своє сімейне фермерське господарство, а також кого цікавить організований сімейний бізнес на селі.
Спікери
 • Віталій Степанович
  головний технолог проєкту «Сімейні молочні ферми», вивчав досвід роботи тваринників на фермах Ізраїлю, Голландії, США, Канади, Польщі, 20 років досвіду у тваринництві.
Партнери
Реєстрація
13.12.22 - практичний тренінг на сімейній молочній фермі
Чи зареєстровані ви як СФГ/ФГ?*
Згода на обробку даних*
Ця згода є добровільною і може бути відкликана в будь-який час письмово шляхом надсилання листа на електронну адресу mm.savytska@dubnoinvest.com або info@qftp.org щодо наступних заходів
Зв'яжіться з нами:
+38 067 21 43 399
mm.savytska@dubnoinvest.com

Долучайтесь в групу Консультаційно-навчального центру
Тут ви отримуватимете нову інформацію про всі наші навчальні події